ZADZWOŃ: +48 577 117 112 Pon - Pt : 09:00 - 19:00
kilka słów

O NASZYM ZESPOLE

Stomatologią zajmujemy się od 1984 roku, na przestrzeni lat zbudowaliśmy bardzo dobrze rozpoznawalną markę. W Gabinetach Batko Stomatologia każdego Pacjenta traktujemy w sposób indywidualny, troszcząc się nie tylko o jego zdrowie, ale i o komfort podczas leczenia. Nasz Zespół to wykwalifikowani lekarze i higienistki stomatologiczne a gabinety wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt medyczny oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. 
 
Profesjonalny zespół to podstawa, dlatego stale podnosimy swoją i wiedzę i umiejętności na licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych: leczenie zachowawcze i estetyczne, endodoncje (leczenie kanałowe), periodontologię (leczenie dziąseł), chirurgię i protetykę. Zajmujemy się leczeniem dzieci oraz szeroko pojętą profilaktyką. Zdrowy i piękny uśmiech jest naszym codziennym priorytetem, co potwierdzają nasi zadowoleni Pacjenci. Zapraszamy!
 
Lekarz dentysta, właściciel

Roman Batko

Założyciel gabinetów. Ukończył studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w roku 1982. W trakcie których był aktywnym członkiem koła chirurgicznego. Od 1984 roku prowadzi prywatną praktykę dentystyczną zdobywając wiedzę i umiejętności na dziesiątkach godzin szkoleń i kursów z zakresu leczenia kanałowego i protetycznego. 

W roku 1995 otrzymał tytuł specjalisty pierwszego stopnia stomatologii ogólnej. Zajmuje się endodoncją i leczeniem zachowawczym oraz odbudową protetyczną – protezy, korony, mosty. 

Prywatnie interesują go nowinki i gadżety technologiczne, jeździ na nartach, snoorkuje oraz gra na gitarze.

Lekarz dentysta

Tomasz Batko

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Pavla Jozefa Šafarika w Koszycach na Słowacji, który ukończył w języku angielskim, oraz Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku technik dentystyczny.

Odbył staż na oddziale Chirurgii szczękowo-twarzowej na Chińskim Uniwersytecie Medycznym w Taichung na Tajwanie. Doświadczenie zawodowe zdobywa na licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach. W 2018 zdobył certyfikat z chirurgii szczękowej na UPJŠ w Koszycach.

Oprócz chirurgii zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetyką, stomatologią estetyczną oraz pedodoncją. Pasjonuję się podróżami, jazdą na nartach oraz motocyklu.

Lekarz dentysta

Maciej Batko

Ukończył angielski kierunek lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Pavla Jozefa Šafarika w Koszycach na Słowacji. Swoje kroki rozpoczął stażem z zakresu ortodoncji, protetyki i chirurgii na jednym z najstarszych w Europie uniwersytetów, Uniwersytecie w Katanii na włoskiej Sycylii.

Następnie spędził blisko piętnaście miesięcy jako wolontariusz na oddziale chirurgii Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie poznając niemal każdy aspekt tej specjalizacji, włącznie z pracą w pełnym znieczuleniu. Obecnie jest w trakcie odbywania curriculum periodontologicznego.

Na codzień zwraca ogromną rolę na zdrowe dziąsła, zajmuje się leczeniem chorób przyzębia, leczeniem zachowawczym, chirurgicznym i odbudowami protetycznymi. Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, w swojej pracy czynnie używa lasera diodowego i chętnie odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania.